Vaporizer XMAX Starry 3.0

Vaporizér XMAX Starry 3.0 je svojí velikostí ideální do kapsy a jeho ovládání je velmi jednoduché.
Kč2,900.00
Tax included
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Představujeme Vám další kousek ze stáje vaporizérů XMAX. Tenhle černý oř se řadí mezi přední vaporizéry, jeho recenze se pohybují mezi 80% a 90%. Jedná se o kvalitní kousek malého, kapesního vaporizéru, který v sobě skrývá spoustu inovací: vibrační zpětná vazba je jedním z upgradů třetí verze a u vaporizérů této cenové úrovně je poměrně vzácná. Indikuje, kdy přístroj dosáhne požadované teploty. 

Starry 3 má kompaktní, lehké, hliníkové tělo a dostatečně velkou keramickou komoru. Nahřátí na 185°C požadovanou teplotu zvládne do 30 sekund. Zvládá sušené bylinky a díky nádobce s vatou, která je v balení, také nejrůznější extrakty. Náústek drží na komoře pomocí silného magnetu a samotný konec náústků je kovový a v ústech příjemný.

Vaporizér pohání uživatelsky vyměnitelná baterie typ 18650 o kapacitě 2500 mAh. Dobíjet lze klasicky micro usb kabelem nebo v externí nabíječce. Výhodou je, že lze používat i během nabíjení.

Teplota je nastavitelná po stupních a to v rozmezí 100°C - 240°C. Automatické vypínaní topného tělesa lze nastavit buďto po pěti nebo deseti minutách. Jasný OLED displej zobrazuje kapacitu baterie, čas automatického vypnutí, zvolenou teplotu a aktuální teplotu.

Vaporizér Starry 3.0 se zapíná podržením vypínacího tlačítka po dobu 4 sekund


 

Balení obsahuje:

1x vaporizér

1x baterie

1x dusátko

1x čistící kartáček

1x pinzeta

1x usb kabel

1x manuál


1140000025
8 Items

Download

Oslovení

Uživatelská příručka pro XMAX Starry 2.0 a XMAX Starry 3.0

Download (263.77k)
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.