Loading...
PRODEJNA OTEVŘENA I O VÍKENDU! Otevírací doba přes víkend: So - Ne 11h - 18h. Těšíme se na Vás!

Kamenná prodejna

Kde to je?

Naše kamenná prodejna se nachází vedle malebného parčíku přímo v historickém centru města Plzně na adrese Goethova 287/4. V okolí naleznete spoustu příjemných kaváren a vkusných pohostinství, která nabízejí to nejlepší z české i světové kuchyně. Zároveň je v blízkém okolí nesčetně volnočasových a večerních zařízení, kde se můžete věnovat kultuře, hudbě, tanci, sportu, gastronomii, či jiným kratochvílím. V případě potřeby je přímo naproti prodejně situovaný jeden z největších bankovních domů. V okolí se pravidelně dějí různé společenské akce, které vnášejí bujarý život do těchto míst - lidé se zde velmi rádi setkávají díky příjemnému prostředí s neopakovatelným panoramatem, které tvoří majestátní historické budovy lemované rozlehlými parky. 

Rádi Vás přivítáme v tuto otevírací dobu:

Po-Pá: 09:00 - 18:00
So-Ne: 11:00 - 18:00

Co tam najdu?

Na prodejně naleznete kompletní nabídku zboží, které zahrnuje kosmetiku, potraviny, oblečení, výrobky ze sušeného konopí, široký výběr kuřáckých potřeb a jejich příslušenství. Snažíme se do našeho sortimentu zařadit co možná nejvíc produktů, které jsou přímo vyrobené z konopí nebo alespoň souvisejí s jeho zpracováním. To znamená, že kromě hotových výrobků zde najdete i různé příslušenství na výrobu vlastních konopných produktů, jako jsou mastě, oleje, konopné extrakty nebo koncentráty. Můžeme se také pochlubit nejširším výběrem konopných květů. Spolupracujeme s několika zahraničními dodavateli, nicméně se zaměřujeme i na tuzemský trh. Proto u nás najdete konopné květy, které byly vypěstované na Kanárských ostrovech, ve Švýcarsku, Rakousku, ale také na Moravě, v jižních Čechách, či v okolí Plzně. Své dodavatele si pečlivě vybíráme, a to nejen podle kvality, ale také podle způsobu jednání. Obklopujeme se těmi, kteří za konopím nevidí jen prostý byznys, ale věří v jeho užitek.  

Jak se tam dostanu? 

Pěšky, na kole, skejtu, bruslích, longboardu, koloběžce a na létajícím koberci je pravděpodobně nejsnazší způsob. Bohužel zde není situace s parkováním nijak vlídná a návštěvníci, kteří zvolí automobilový způsob dopravy tak často narazí. Pokud jste zdaleka, doporučujeme návštěvu prodejny spojit s celým výletem a auto tak nechat v některém z parkovacích domů, které jsou v okolí centra. 

Naštěstí jsou v okolí prodejny zastávky linek městské hromadné dopravy, které jezdí nejdéle každých 10 minut. Konkrétně do zastávky Goethova, která je 100m od obchodu, míří linky 13, 20, 27, 33 a 40. Hned za rohem, v ulici Americká je jedna z nejfrekventovanějších zastávek, kam míří trolejbusy křižující celé město. Zde najdete linky 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 a 17, které vás zároveň dopraví na autobusové nebo vlakové nádraží.

 

Pokud byste měli jakékoli otázky ohledně prodejny, nákupu na prodejně či dopravě, neváhejte nás kontaktovat na shop@cannaland.cz, nebo se podívejte na blok s často kladenými otázkami, třeba najdete odpověď právě tam.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu, brzy na shledanou.

TEAM CANNALAND

 

Volejte
+420 608 091 166

Po - Pá: 09:00 - 18:00
So - Ne: 11:00 - 18:00


Pište
poradna a objednávky
Přihlaš se a získej slevu!
Odebírat novinky

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.