Konopná herba v kompostovatelném sáčku 20g

Výběr stonků, semínek a lístků odrůdy Santhica, které jsou ideální na další zpracování v podobě mazání, kapání, tuků apod.
Kč96.00
Tax included
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Konopná herba – v kompostovatelném sáčku 20g

Mix stonků, lístků, semínek a květů (palic) různých odrůd ze šumavských políček s vysokým obsahem blahodárných látek (CBD, CBG, CBC), a naopak stopovým množstvím THC (0,2%). Díky kombinaci několika odrůd je tato herba bohatá na širokou škálu kanabinoidů, může tedy spolehlivě ulevit od bolestí, úzkostí, depresí a jiných pocitů zužujících vnitřní pohodu. Tato herba je vhodná na louhování, stejně tak jako na další zpracování v podobě mazání, tinktur apod. Pro správnou extrakci je třeba tuto herbu louhovat v alkoholové lázni nebo v libovolném tuku. Díky konopí se Vaše tělo dostane do duševní rovnováhy, navodí stav klidné mysli a pomůže odpočinout Vašim unaveným svalům.

Výrobce:

Maximal, Dobré konopí
IČ: 74477749
Nábřeží Jana Seitze 4
342 01
Sušice

Mix stonků, lístků, semínek a květů (palic) odrůdy Santhica ze šumavských políček s vysokým obsahem blahodárných látek (CBD, CBG, CBC), a naopak stopovým množstvím THC (0,2%). Tato herba je vhodná na louhování, stejně tak jako na další zpracování v podobě mazání, tinktur apod. Pro správnou extrakci je třeba tuto herbu louhovat v alkoholové lázni nebo v libovolném tuku. Díky konopí se Vaše tělo dostane do duševní rovnováhy, navodí stav klidné mysli a pomůže odpočinout Vašim unaveným svalům. Výrobce: Maximal, Dobré konopí IČ: 74477749 Nábřeží Jana Seitze 4 342 01 Sušice

Má vysoký obsah léčivých látek (CBD, CBG...) a obsah THC nižší než zákonem povolená hodnota <0,2%.

Vhodná k dalšímu zpracování např. tinktury, k výrobě mazání atd..

 

 

2070000003
41 Items

Data sheet

Typ
Herba
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.