Cannaderm THERMOLKA náplast hřejivá 3ks

Hřejivá náplast pro úlevu od bolesti, ztuhlosti a přetížení zad, svalů a kloubů
Kč166.00
Tax included
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Hřejivá náplast konopným olejem, 3ks

Příjemné dlouhotrvající teplo hřejivé náplasti bude balzámem pro Vaše bolavá záda a klouby. Přináší rychlou úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Cannaderm Thermolka s obsahem konopného oleje a mentolu snižuje lokální překrvení postižených míst a omezuje pocity bolesti. Počáteční chladivý efekt se postupně rozvíjí v silný hřejivý účinek. Šetrná hydrogelová forma náplasti umožňuje snadné sejmutí náplasti z pokožky bez jejího podráždění a trhání chloupků.

Složení:

Čištěná voda, glycerin, polyakrylát sodný, polyvinylpolypyrrolidon, vanilylbutylether, konopný olej, triethanolamin, mentol, tartrazin.

Použití:

Vyjměte náplast ze sáčku. Odstraňte průhledný film ze zadní strany gelové vrstvy. Přiložte náplast přilnavou stranou na čistou pokožku v místě bolesti. Je možné aplikovat postupně 1–3 náplasti denně. Každá náplast může být aplikována nepřetržitě po dobu až 8 hodin. Neaplikujte více náplastí současně. Náplast po jejím odstranění znovu neaplikujte.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do tří let a osoby se sníženou kožní snášenlivostí. Děti by měly náplast používat pod dohledem dospělé osoby. U těhotných žen neaplikujte náplast v oblasti břicha. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek. V případě alergické reakce odstraňte náplast a důkladně pokožku omyjte studenou vodou a mýdlem. Neaplikujte náplast na sliznice, ústa, podrážděnou pokožku ani jiná citlivá místa. Neaplikujte na poraněnou kůži. Vyhněte se kontaktu náplasti či potřísněných rukou s očima. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky, informujte svého lékaře. Nepoužívat v případě zjevného poškození obalu či náplastí. Ukládat mimo dosah dětí!

Výrobce:

Simply You Pharmaceuticals a.s.
Roháčova 188/37
Praha, 130 00

2020000093
8 Items

Data sheet

Použití
Klouby
Svaly
Vlastnosti
Hřejivé
Proti bolestem
Typ
Náplast
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.