CannamediQ Ortopeden 180 tobolek

Kombinace konopí, přísad je velice efektivní způsob, jak dosáhnout flexibility kloubů a kostí a udržet jejich dobrý stav.
Kč696.00
Tax included
Last items in stock
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

CannamediQ Ortopeden

CannamediQ Ortopeden obsahuje konopí, vysoký obsah glukosaminu (1 800 mg), vitamin C, extrakty z kurkumy a révy vinné. Kombinace těchto přísad je velice efektivní způsob, jak dosáhnout flexibility kloubů a kostí a udržet jejich dobrý stavUnikátní extrakt ze semen vinné révy, který je bohatý na resveratrol a vitamin C spolu dohromady výrazně podporují tvorbu kolagenu nezbytného pro správnou funkci kloubních chrupavek i kostí. Vitamin C také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kromě toho obsažené konopí působí jako silný antioxidant - antioxidanty hrají klíčovou roli při prevenci vzniku některých chronických onemocnění, jako jsou například rakovina, onemocnění srdce, mrtvice, Alzheimerova choroba anebo šedý zákal.

Dávkování

Doporučená dávka je 1 tobolka 3x denně.

Složení

D-Glukosamin sulfát*, vitamin C (askorban sodný), extrakt z konopných semen (Cannabis sativa), extrakt kurkumy dlouhé (Curcuma Longa), extrakt ze semen vinné révy (Vitis vinifera), protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti a těhotné či kojící ženy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Dodavatel:

Simply You Pharmaceuticals a.s.
Roháčova 188/37
130 00 Praha 3
IČ: 253 85 381

2060000035
3 Items

Data sheet

Typ
Kapsle
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.