Bong sklo Black Leaf Neverland 45cm 5mm, šedý

Těště se z maximálního konopného opojení a hutnosti kouře díky tomuto borosilikátovému gentlemanovi. Silnostěnný bong bez perkolací s přívětivým designem.
Kč2,999.00
Tax included
Last items in stock
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Bong Sklo Black Leaf Neverland 45cm 5mm, Šedý

Borosilikátový bong edice Neverland se stěnou o síle pěti milimetrů, šedou fólií a černým páskem v Taekwondu uchvátí všechny milovníky kopance do plic. Bez servítek, pěkně s otočkou a úsměvem dokáže zničit dýchací cesty nejednomu statečnému ninjovi. Pokud se onen napadený zotaví z absence plic, čeká ho nekonečné opojení blahodárných energií jako odměna za obdržené nepohodlí v podobě né úplně příjemného kašle. Kouř lze zjemnit aplikací ledových kostek, díky ochlazení není kouř tak dráždivý a tudíž quest může splnit i méně zkušený bojovník.

Distributor:

CANNALAND

Borosilikátový bong edice Neverland se stěnou o síle pěti milimetrů, šedou fólií a černým páskem v Taekwondu uchvátí všechny milovníky kopance do plic. Bez servítek, pěkně s otočkou a úsměvem dokáže zničit dýchací cesty nejednomu statečnému ninjovi. Pokud se onen napadený zotaví z absence plic, čeká ho nekonečné opojení blahodárných energií jako odměna za obdržené nepohodlí v podobě né úplně nejvíc příjemného kašle. Kouř lze zjemnit aplikací ledových kostek, díky ochlazení není kouř tak dráždivý a tudíž quest může splnit i méně zkušený bojovník. Distributor: CANNALAND
1010140224
2 Items

Data sheet

Materiál
Borosilikát
Výška
45cm
Perkolace
Bez perkolace
Tvar podstavy
Baňka
Tloušťka stěny
5mm
Zábrus bongu
18,8mm
Typ vkladu
Downstem
Délka vkladu
15cm
Průměr hrdla
5cm
Použití
Bylinky
Led
NE
Turbo
ANO
Kufr
NE
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.