BIO Konopný olej s BIO ASTAXANTHINEM a vitamíny K2 +D3 100ml

Esenciální mastné kyseliny jsou životně důležité pro správnou funkci našeho organismu, protože slouží jako základní stavební kameny pro tvorbu endokanabinoidů. Tento konopný olej s astaxanthinem zajistí správný přísun omega -9 a omega -6.
Kč636.00
Tax included
Last items in stock
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Esenciální mastné kyseliny jsou životně důležité pro správnou funkci našeho organismu, protože slouží jako základní stavební kameny pro tvorbu endokanabinoidů. Tyto látky fungují v rámci endokanabinoidového systému, který udržuje rovnováhu ve všech životně důležitých systémech v našem organismu: příjem potravy, trávení a vyměšování, rozmnožování, regulace a ochrana nervového systému, skeletomuskulární, endokrinní a kardiovaskulární funkce, spalování tuků a cukrů, imunita. Endokanabinoidový regulační systém našemu organismu také pomáhá vyrovnávat se s fyziologickým, biochemickým i psychickým stresem, kterému je vystavován interakcí se svým okolím.

Konopný olej – se vyrábí za studena lisováním z konopných semen. V lidském těle jako antioxidant, má protizánětlivé a antibakteriálníúčinky a posiluje imunitní systém. Obsahuje esenciální (lidské tělo neumí samo vyrobit a musíme je přijímat z potravy) nenasycené mastné kyseliny omega 3 (kyselina linolenová) a omega 6 (kyselina alfa-linolová). Tento olej má ideální poměr těchto esenciálních nenasycených kyselin 1:3.

Astaxanthin - napomáhá chránit mozkové buňky před poškozením. Chrání zrak před poškozením UV zářením, působí jako ochrana problémů se zrakem, které souvisejí s věkem. Především lidé, pracující denně s počítačem, pak ocení zlepšení schopnosti zaostření a zmírněníúnavy očí. Má blahodárný vliv na pokožku. Astaxanthin dokáže pokožku nejen chránit před škodlivým UV zářením a spálením od slunce a urychlit její hojení po poškození slunečním zářením, ale také zlepšuje celkový stav a vzhled pleti. Zpomaluje stárnutí, viditelně redukuje vrásky a stařecké skvrnky, zvyšuje elasticitu a hydrataci pleti. Zlepšuje produkci kožního mazu, a je tak vhodný také pro aknózní pleť.

Vitamin D3 - podporuje správný vývoj kostí, zubů a svalů. Zlepšuje imunitní systém organismu. Podílí se na prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

Vitamin K2 - nejdůležitější funkcí vitamínu K2 je zajištění pohybu vápníku v organismu. Prakticky tento vitamín podporuje ukládání vápníku v kostech a zubech a napomáhá odstraňovat vápník z míst, kde jej nechceme, jako jsou arterie. Vitamín K2 dále aktivuje bílkoviny kontrolující růst buněk, a tím může ochraňovat před vznikem nádorů.

Složení:

BIO Konopný olej ad 100 ml Algastin ® - přírodní BIO Astaxanthin Oleoresin - extrakt z mikrořasy Haematococcus pluvialis 4 mg Vitamin K2 100 mcg (133% RHP) Vitamin D3 25 mcg /1000 IU (500% RHP) RHP = referenční hodnota příjmu

Dávkování:

1 kávová lžička denně po jídle

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením. Neobsahuje lepek, kvasinky, kukuřici, pšenici ani sóju. Není geneticky modifikován.

Skladování:

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření skladovat při teplotě do 5°C.

Výrobce:

Hemp Production CZ, s.r.o.
 Chraštice 7
 262 72
 BŘEZNICE

2010000185
1 Item
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.