Konopné semínko loupané jihočeské 150g

Komplexní výživa a nejzdravější semínko pro organismus.
Kč106.00
Tax included
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Loupané konopné semínko v biokvalitě

Konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus. Semínko je poměrně mastné, má vysoký obsah polynenasyceného tuku, což je ten "dobrý" tuk, a je vyrobeno z povolených potravinářských odrůd technického konopí a nemá psychoaktivní účinky - THC je obsaženo v listech a květech rostliny, nikoli v semínkách, ovšem semínka se dostávají do styku se zbytkem rostliny, může se tedy stát, že některá budou obsahovat jen velmi malé množství psychoaktivní látky THC.

Jak pomáhá konopné semínko

Obsažené látky podporují činnost mozku, stimulují vývoj a regeneraci orgánů, snižují hladinu cholesterolu. Mají protizánětlivé účinky a kompletně podporují imunitní systém celého lidského organismu. Vhodné k pročištění a detoxikaci.

Užívání konopného semínka je vhodným doplňkem při vysoké fyzické i psychické zátěži. Výhodou pro sportovce je také schopnost odbourávat metabolity kyseliny mléčné, zodpovědné za bolesti svalů.

Co obsahuje konopné semínko

Kromě vysokého obsahu bílkovin (albumin a edestin), obsahuje všech 23 aminokyselin nacházejích se v přírodě, z toho 8 esenciálních (takových, které si lidské tělo neumí vytvořit samo), které se doplňují do těla pouze stravou.

Konopné semínko je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E dále antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu a dalších bioaktivních látek.

Vzácný je vysoký a ideální poměr esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6, dále pak fytosterolu, chlorofylu a lecitinu.

Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Užití konopného semínka

Surová semínka se hodí jako přísada do salátů, nálevů, zasypávají se jimi omáčky, ovesné vločky, polévkové krémy a další jídla. Jejich rozemletím na mlýnku na mák či maso získáte pastu vhodnou jako přísadu do pomazánek nebo omáček.

Konopné mléko:

Semínka namočíme do vody, necháme přes noc, druhý den rozmixujeme. Super výživné konopné mléko je hotové.

Složení:

loupané konopné semínko

Může obsahovat stopy lepku.

Výživové hodnoty na 100g:

energetická hodnota: 1843 kJ/447 kcal
tuky celkem: 31g; z toho nasycené mastné kyseliny: 3g
sacharidy: 2g; z toho cukry: 0,2g
vláknina: 32g
bílkoviny: 23g
sůl: < 0,1g

Výrobce:

Hemp Production CZ, s.r.o.
Chraštice 7
262 72
BŘEZNICE

2010000124
6 Items
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.