Cannor Noční oční balzám 12ml

Pro zdravý vzhled a jiskru v oku zde uvádíme regenerační balzám značky CANNOR. Zpevnění, regenerace a vyživení okolí očí.
Kč856.00
Tax included
Last items in stock
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

CANNOR noční oční balzám, 12ml

Oči jsou oknem do duše, dokážou vypovědět o člověku téměř všechno, proto bychom neměli zapomínat na jejich péči. Oči na Vás prozradí špatnou životosprávu, nedostatek spánku, přemíru alkoholu, smutek, zahořklost, ale i štěstí, radost ze života, vnitřní rovnováhu a případně i lásku. Správná péče o oči dokáže otevřít v životě mnohé dveře, proto bychom její podstatu neměli podceňovat.

Jednotlivé složky posilují lipidovou bariéru pokožky, podporují elasticitu kůže a dodávají očnímu okolí koenzym Q10, který klesá už po 20. roce života. Použití balzámu vede ke zpevnění okolí očí, rozjasní je a regeneruje tak, jako bychom měli za sebou devět vydatných hodin spánku.

Složení

Goldella - CO2 extrakt Chlorelly – bohatý na lutein – přírodní antioxidant, který si tělo samo neumí syntetizovat. Lutein je známý pro výživu a ochranu tkání před škodlivým působením volných radikálů a jeho anti-aging účinkům.

Koenzym Q10 - Koenzym Q10 je důležitý pro vznik energie v našich buňkách. Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v našem těle, kde působí také jako antioxidant a ochraňuje buňky před předčasným stárnutím a toxiny.

Opunciový olej - “přírodní lifting”. Mimořádná skladba živin dělá z opunciového oleje výjimečně silnou zbraň na příznaky stárnutí: podporuje produkci kolagenu, pomáhá rozjasnit kruhy pod očima, zesvětlit pigmentové skvrny a doslova vyžehlit drobné vrásky kolem očí a rtů!

Brusinkový olej - Olej obsahuje výjimečné množství esenciálních mastných kyselin a má jeden z nejvyšších obsahů antioxidantů a fytosterolů v jakémkoli ovocném oleji. Brusinkový olej zabraňuje oxidačnímu stresu na pokožce a zlepšuje její vzhled.

Olej z granátového jablka - Granátové semínko může podporovat regeneraci pleti, stimulovat mechanismus opravy, zlepšovat pružnost pokožky a snižovat vrásky. Olej z granátového jablka má uklidňující vlastnosti a je proto užitečný v prostředcích, které uklidňují pokožku.

Třešňový olej - Podporuje tvorbu nových kožních buněk a tím regeneraci pokožky, zlepšuje pružnost pokožky, neucpává póry.

INCI

Arganový olej, čajovníkový olej, bambucké máslo, konopný olej, včelí vosk, mango máslo, šípkový olej (CO2 extrakt), brusinkový olej, třešňový olej, okurkový olej, slunečnicový olej (součástí CO2 extraktu mrkve), rakytníkový olej (CO2 extrakt), olej z granátového jablka (CO2 extrakt), opunciový olej, vitamín E, CBD, Kaprylové/Kaprinové triglyceridy, Koenzym Q10, Bisabolol (zklidňující látka z heřmánku), mrkvový olej (CO2 extrakt), jojobový olej (součástí lipového esenciálního oleje),Lipový esenciální olej.

Návod na použití:

Malé množství balzámu lehce vklepávejte bříšky prstů do očního okolí. Vhodná je rovněž jemná masáž od vnějšího koutku oka po vnitřní.

2020000198
1 Item
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.