Plant of Life Microcapsule denní krém 50g

Vyživující denní krém díky konopné složce je bohatým zdrojem všech potřebných látek pro zdravou pleť a hebkou pokožku.
Kč596.00
Tax included
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Plant Of Life Microcapsule Denní Krém 50g

Složení s mikrokapslemi a částicemi zlata. Mikrokapsle hydratují a regenerují pleť, která je hladká a revitalizovaná.

Složení:

Cannabigerol (CBG): Má kromě zklidňujících a antioxidačních vlastností také vlastnosti pro úpravu pokožky.

Cannabidiol (CBD): Díky obsahu živin, jako jsou kyseliny omega 3, 6 a 9 nebo vitamin E a kyselina fenolová, se CBD může pochlubit hydratačními a zvláčňujícími účinky na pokožku a také antioxidačními schopnostmi. Je ideální v boji proti volným radikálům, které jsou zodpovědné za stárnutí a ztrátu jasu. Má také zklidňující účinky na pleť, revitalizační a regenerační efekt a regulační působení, které přináší rovnováhu pleti.

Zlaté částice: Minerální sloučenina. Dodává pleti průhlednost a mladistvý lesk, umožňuje pleti dýchat a zaručuje přirozenou ochranu před UV zářením.

Kyselina hyaluronová: Kyselina hyaluronová: biologický polysacharid (glykosaminoglykan), který je rozšířen v extracelulární matrix většiny tkání. Díky svým mimořádným hydrofilním vlastnostem poskytuje hydratované prostředí mezi buňkami a chrání je před oděrem a třením. Proto je jeho účinek proti vráskám, volným radikálům a zpomalující stárnutí velmi silný. Vyrábí se biotechnologickým procesem bakteriální fermentace, extrahuje se, čistí, sráží a suší, aby se prodloužila jeho životnost v tkáni. Kyselina hyaluronová má schopnost zadržovat vodu v procentech odpovídajících tisícinásobku její hmotnosti. Proto se používá k hydrataci epidermis, protože obnovuje vlákna, která podpírají tkáně.

Gel z aloe vera: Kromě toho, že má hojivé a regenerační schopnosti, poskytuje pokožce dostatečnou hydrataci, pružnost a hladkost. Aloe vera se hojně používá k péči o pleť, a to především díky svým zvláčňujícím a zjemňujícím schopnostem. Tento účinek je dán především jejím obsahem slizových polysacharidů. Slizové látky mají tu vlastnost, že jsou hygroskopické, to znamená, že absorbují a zadržují vodu, což z nich činí zvlhčující prostředek. Aloe Vera působí tak, že stimuluje růst kožních buněk zvaných fibroblasty, angiogenezi a reepitelizaci a snižuje zánětlivou fázi. konečným výsledkem je zvýšení obsahu kolagenu a glykosaminoglykanů v nové reparační tkáni. Obsah aloinu propůjčuje protizánětlivé účinky, které přispívají k vysvětlení jeho hojivého působení na rány, popáleniny a vředy.

Organický křemík: Křemík je stopovým prvkem pojivové tkáně kůže a kloubní tkáně, u níž je s věkem pozorován postupný pokles jeho koncentrace. Organický křemík je schopen tento úbytek nahradit, a proto pomáhá restrukturalizovat pojivovou tkáň tím, že snižuje účinky stárnutí, představuje protizánětlivou a zklidňující aktivitu, která chrání membrány buněk a zabraňuje vzniku charakteristických příznaků zánětu.

Sójový protein: Bílkoviny získané ze 100% sóji rostlinného původu. Zlepšuje dýchání tkání, podporuje výměnu plynů a stimuluje epitalizaci pojivové tkáně. Podporuje růst vlasů tím, že zajišťuje biologickou revitalizaci. Představuje prostředek buněčné výživy, díky složení v peptidy a aminokyseliny, zejména ty sirného typu, snadno asimilovatelné pro tvorbu keratinových můstků. Proto posiluje a vyživuje tkáň a obnovuje vnitřní strukturu epidermis.

Bisabolol: Hlavní složka mnoha éterických olejů, zejména heřmánkového, schopná zklidnit podráždění a zarudnutí pokožky, působící jako ochrana pokožky a dekongestant, zejména u citlivé pokožky.

Vitamin E: Biologický antioxidant. Chrání buněčné membrány a životnost červených krvinek. Chrání vitamin A a esenciální mastné kyseliny před oxidací. Působí interakcí s volnými radikály. Jelikož je rozpustný v tucích, hromadí se ve fosfolipidech membrán a působí v hydrofobní fázi.

Glycerin: Aktivní hydratační látka 100% rostlinného původu.

Alantoin: Tato molekula, odvozená od močoviny, usnadňuje regeneraci buněk. Usnadňuje rychlou epitelizaci (regeneraci kůže), protože podporuje proliferaci buněk v oblastech kůže, které jsou povrchově poraněné nebo vystavené velkému opotřebení či nepříznivému počasí. Tímto způsobem napomáhá vymizení dráždivých stavů kůže, drsnosti, prasklin a dalších nevzhledných projevů.

Návod k použití:

Očistěte obličej a naneste krém.

Distributor:

CANNALAND
 Lábkova 923/28,
 Skvrňany,
 318 00 Plzeň

2020000190
7 Items
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.