CannamediQ Hypetezin 60 tobolek

CannamediQ Hypertenzin 60 tobolek s obsahem hlohu, vinné révy, šafránu a konopí pro normální srdeční činnost a správný chod oběhového systému.
Kč326.00
Tax included
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

CannamediQ Hypertenzin

60 tobolek obsahující směs hlohu, vinné révy, celeru, šafránu a konopí. Kombinace těchto bylin je velice efektivní způsob, jak dosáhnout normální činnosti srdce a oběhového systému, také příznivé působí na močové ústrojí a pomáhá tělo zrelaxovat. Kromě toho konopí s vinnou révou působí jako silný antioxidant - antioxidanty hrají klíčovou roli při prevenci vzniku některých chronických onemocnění, jako jsou například rakovina, onemocnění srdce, mrtvice, Alzheimerova choroba anebo šedý zákal.

Dávkování

1 tobolka 1-2x denně, dle požadované intenzity účinku. Doporučujeme užívání zahájit denní dávkou 1 tobolky denně a v případě potřeby výraznějšího efektu přejít na užívání 1 tobolky 2x denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Suchý extrakt z plodu hlohu (Crataegus monogyna), suchý extrakt ze semen celeru (Apium graveolens), RIM concentrate forte (směs extraktu z plodů vinné révy a extraktu z pivovarských kvasnic v poměru 1:1), extrakt z konopných semen, rutin extrahovaný z květů jerlínu (Sophora japonica), kypřící látka: sorbitol; suchý extrakt z květu šafránu (Crocus sativus), protispékavá látka: stearan hořečnatý; oxid křemičitý.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Přípravek není vhodný pro současné užívání s antihypertenzivními léky. Hlohové glykosidy mohou zesilovat účinek kardiotonik s obsahem digoxinu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Dodavatel:

Simply You Pharmaceuticals a.s.
Roháčova 188/37
130 00 Praha 3
IČ: 253 85 381


2060000026
5 Items

Data sheet

Typ
Kapsle
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.