5% CBG + 5% CBD Konopný olej (THC 0,2%) Cena od

CBG, kanabigerol, pozitivně působí na trávicí a vylučovací ústrojí, navíc chrání mozkové buňky před poškozením.
Množství
Kč496.00
Tax included
Product available with different options
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Co je kanabigerol (CBG)?

Kanabigerol neboli zkráceně CBG patří mezi nepsychoaktivní kanabinoidy a najdeme jej převážně v odrůdách technického konopí. Jedná se doslova o  “základní stavební kámen” konopíneboť mladá rostlina obsahuje velmi vysoký podíl kyseliny kanabigerelové - CBGA, která je základem pro vznik CBG. CBGA se v důsledku enzymatických reakcí může také proměňovat na kyseliny THCA, CBDA a CBCA, které stárnutím, působením tepla a i světla se zjednodušeně řečeno přeměňují na THC,  CBD, CBC. 

Během zkoumání tohoto kanabinoidu CBG byly zjištěny jeho pozitivní účinky na funkci tráviho a vylučovacího systému a podpory chuti k jídlu. CBG má pozitivní účinek také na problémy s močovým měchýřem, mírní následky nastydnutí a je spolehlivou prevencí. V poslední době proběhlo několik studií zaměřující se na bolesti a křeče spojené s menstruačním cyklem a výsledky příjemně překvapili. CBG účinně mírní bolesti a nedochází k tak častým křečím, po delší době užívání dochází ke srovnání cyklu v případě nepravidelnosti. 

Dávkování

Uživatelům bez předchozích zkušeností se doporučuje začít malými dávkami silného koncentrátu. Rychlejším způsobem užití je aplikace CBG extraktu - kapky pod jazyk - vstřebání látky skrze sliznici dutiny ústní (sublingvální užití). V případě potřeby zvyšte počet kapek (doporučuje se po jedné kapce), přičemž dávkování by mělo zůstat konstantní vždy několik dní, aby si organismus zvykl na přísun kanabinoidů. V případě potřeby dávkování upravte. V případě závažných onemocnění konzultujte užívání se svým lékařem nebo s lékařem specializujícím se na léčbu konopím.  Závislost na produktu nehrozí.

Výrobce:

KERES INTERNATIONAL, s.r.o.
 Litice 2107
 321 00 PLZEŇ

Vyrobeno v EU.


 

2060000015C01
0 Items

Data sheet

Typ
Kapičky
Obsah CBD
5%
Obsah CBG
5%
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.