Terpene Mango Kush Plant Of Life 1ml

Terpenové složení známé odrůdy Mango Kush pro osvěžení Vaší běžné bylinné směsi.
Kč390.00
Tax included
Last items in stock
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Terpen Mango Kush, 1ml

Terpeny jsou v základu organické sloučeniny převážně rostlinného původu, zároveň jsou i hlavní formou esenciálních olejů některých rostlin, například pomerančovníku, levandule nebo právě konopí. Směs různých terpenů vytváří aroma určité odrůdy, která je prakticky nezaměnitelným atributem každé rostliny. Toto terpenové schema je extrahováno ze známé odrůdy Mango Kush, to znamená, že libovolná bylinná směs po aplikaci tohoto terpenu začne mít chuťové a aromatické vlastnosti právě odrůdy Mango Kush. Terpeny jsou přírodní, neobsahují tedy rozpouštědla, či těžké kovy, zároveň ale neobsahují ani kanabinoidy, tudíž zde nenajdeme žádné procento THC, CBD, CBN, CBG, CBC, apod., jsou ale vhodné na aromaterapii.

Tato malinká lahvička v sobě skrývá nekonečnou harmonii toho nejlepšího z konopných květů. Svými vlastnostmi se jedná o terpenové složení odrůdy Mango Kush - světově proslulou odrůdou díky své nasládlé chuti a pozitivním účinkům na lidskou mysl. Podporuje kreativní myšlení, a zároveň přinese Vašemu tělu zasloužený odpočinek. Již při prvních momentech můžete vnímat onu charakteristickou chuť, která se pomalinku line v odstínech zemitého pokušení dodávající správný říz konopnému opojení.

Použití 

Terpeny používejte vždy naředěné! Doporučené množství terpenů v extraktech je 4% - větší množství může způsobit nadmíru chuťových a aromatických vlastností.

Upozornění

NEVYPAŘUJTE, NEKUŘTE A NEPOŽÍVEJTE neředěné terpeny. Terpeny musí být vždy v něčem naředěné (v bylinných extraktech, bázích e-liquidů atd.). Terpeny jsou přírodními rozpouštědly, proto NENÍ zdravé je konzumovat přímo neředěné, mohly by v krku působit abrazivně.

NEAPLIKUJTE přímo na pokožku, mohlo by dojít k jejímu podráždění.

DOVOZCE:

CANNALAND 
Lábkova 923/28 
31800 Plzeň
IČO: 07768451 


 


 

2070000170
1 Item
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.