Bong sklo Black Leaf Double HoneyComb 39cm

Dvojitá HoneyComb perkolace způsobí velice jemný kuřácký zážitek doprovázený plnou chutí, navíc 5mm borosilikátové sklo vydrží i hrubší zacházení.
Kč2,199.00
Tax included
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Bong Sklo Black Leaf Double HoneyComb 38cm

Světoznámý výrobce borosilikátových kuřáckých potřeb a jejich příslušenství Black Leaf představuje dvojitou porci kvalitních HoneyComb perkolací. Díky tomuto uzpůsobení může bong nabídnout jemný kouř, který nepůsobí tak agresivně na dýchací cesty, to znamená, že nebude docházek k tak častému kašlání. Tato perkolace má malinkou nevýhodu při čištění – malé otvory se lehce zanesou například propadlým materiálem nebo nespálenou sušinou. Tomuto problému můžete předejít důkladným čištěním pomocí speciálního přípravku, kotel bongu je sám o sobě vybaven zapuštěným skleněným sítkem, čímž se předchází propadávání nežádoucích částic, ovšem to opět vyžaduje zvýšenou péči při čištění.

Díky podstavě drží bong skvěle balanc, takže se hodí i do ruky méně opatrným jedincům. Pro osvěžení při horkých letních dnech, nebo čistě jen pro příjemný pocit během kouření můžete bong vybavit kostkami ledu, nosníky na led naleznete v hrdelní části u perkolací.

Pokud byste přeci jen uvažovali o skleněných bongách, které jsou jednodušší na údržbu, podívejte se zde.

Distributor:

CANNALAND


1010130067
8 Items

Data sheet

Materiál
Borosilikát
Výška
38cm
Perkolace
2x HoneyComb
Tvar podstavy
Rovný
Tloušťka stěny
5mm
Zábrus kotle
18,8mm
Průměr hrdla
4cm
Použití
Bylinky
Led
ANO
Turbo
NE
Kufr
NE
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.