Vaporizer XMAX Starry 3.0

Vaporizér XMAX Starry 3.0 je svojí velikostí ideální do kapsy a jeho ovládání je velmi jednoduché.
2 900,00 Kč
Vč. DPH
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Představujeme Vám další kousek ze stáje vaporizérů XMAX. Tenhle černý oř se řadí mezi přední vaporizéry, jeho recenze se pohybují mezi 80% a 90%. Jedná se o kvalitní kousek malého, kapesního vaporizéru, který v sobě skrývá spoustu inovací: vibrační zpětná vazba je jedním z upgradů třetí verze a u vaporizérů této cenové úrovně je poměrně vzácná. Indikuje, kdy přístroj dosáhne požadované teploty. 

Starry 3 má kompaktní, lehké, hliníkové tělo a dostatečně velkou keramickou komoru. Nahřátí na 185°C požadovanou teplotu zvládne do 30 sekund. Zvládá sušené bylinky a díky nádobce s vatou, která je v balení, také nejrůznější extrakty. Náústek drží na komoře pomocí silného magnetu a samotný konec náústků je kovový a v ústech příjemný.

Vaporizér pohání uživatelsky vyměnitelná baterie typ 18650 o kapacitě 2500 mAh. Dobíjet lze klasicky micro usb kabelem nebo v externí nabíječce. Výhodou je, že lze používat i během nabíjení.

Teplota je nastavitelná po stupních a to v rozmezí 100°C - 240°C. Automatické vypínaní topného tělesa lze nastavit buďto po pěti nebo deseti minutách. Jasný OLED displej zobrazuje kapacitu baterie, čas automatického vypnutí, zvolenou teplotu a aktuální teplotu.

Vaporizér Starry 3.0 se zapíná podržením vypínacího tlačítka po dobu 4 sekund


 

Balení obsahuje:

1x vaporizér

1x baterie

1x dusátko

1x čistící kartáček

1x pinzeta

1x usb kabel

1x manuál


1140000025
9 ks

Stáhnout

Manuál pro XMAX Starry 3.0

Kompletní manuál pro oba vaporizéry (XMAX Starry 2.0 a XMAX Starry 3.0)

Stáhnout (263.77k)
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.