Kalendář Cannapedia 2021- Feminizované konopné odrůdy+3x fem.semínko (Critical#47 Express+Serious 6+BCN Critical XXL Auto)

Nástěnný lunární kalendář encyklopedie konopných odrůd. Obsahuje užitečné rady. Jako dárek jsou hned 3 semínka. 1x fem. semínko Serious 6 od Serious Seeds, 1x fem. semínko Critical#47 Express od Positronics Seeds a 1x auto fem. BCN Critical XXL Auto od Seedstockers.
249,00 Kč
Vč. DPH
Poslední kusy skladem
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Lunární konopný kalendář Cannapedia 2021 je přehlídkou špičkových odrůd od předních semenných bank z Evropy a Ameriky. Každá z dvanácti konopných odrůd je vždy čtivě charakterizována a doplněna přehledem základních parametrů s ohledem na pěstitele i pacienty. Kalendář je lunární, takže obsahuje cenné rady týkající se optimálního načasování činností v rámci lunárního cyklu, a to ve vztahu nejen k zahrádce, ale i našemu zdraví, vztahům a podnikání. Užitečný je i přehled významných akcí a událostí ve světě konopí. Kalendář je každoročním plodem první české internetové encyklopedie konopných odrůd Cannapedia.

Feminizované odrůdy jsou sázka na kvalitu bez kompromisů, jak vědí všichni zkušení groweři. Letošní kalendář je potvrzením toho, že Amerika je v konopné kultuře o krok napřed, neboť drtivá většina zde prezentovaných odrůd vychází z úspěšných kalifornských, coloradských a newyorských a linií. Ponořte se do světa kuriózních názvů a exotických vůní za velkou louží!

Letos nově na krásném bezdřevém ofsetovém papíru (ekologičtější, než dříve používaný křídový papír).

 Součástí kalendáře je dárek v podobě 3 semínek od těchto seedbank - 1x feminizované semínko Serious 6 od Serious Seeds, 1x samonakvétací feminizované semínko BCN Critical XXL Auto od Seedstockers a 1x feminizované semínko od Positronic Seeds Critical#47 Express.

V kalendáři najdete jednu odrůdu ke každému měsíci v roce:

Leden - Orange Juice od Dinafem Seeds
Únor - Z Valley od Positronics
Březen - Serious 6 od Serious Seeds
Duben - Indica Cream od Kannabia
Květen - Blackberry Gum Feminized od Seed Stockers
Červen - Wonder Pie od Green House Seeds
Červenec - Colombian Jack od Kannabia
Srpen - Meringue od Dutch Passion
Září - Mexican Candy od Super Strains
Říjen - Stracciatella od T.H. Seeds
Listopad - Space Cookies od Paradise Seeds
Prosinec - Banana Krumble od Green House Seeds

Všechna semínka jsou chráněná pevným obalem.

Všechna semínka jsou uchovávána v chladu a temnu.

Kalendář vychází ve dvojjazyčném provedení. Česky a anglicky.

Přejeme vám plodný rok 2021 plný skvělých kytek a nápadů!

2040000045
4 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.