Konopné kapsle Omega3+CBD 60ks

Konopné kapsle jsou plněny za studena lisovaným konopným olejem v rostlinném želatinovém obalu, obohacené o vitamín E.
1 096,00 Kč
Vč. DPH
Poslední kusy skladem
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Konopné kapsle mají obsah poly-nenasycených tuků s poměrem 3: 1 mezi Omega 6 a Omega 3. Alfa-linolenová (ALA, složka Omega3) a linoleová (LA, složka Omega 6) mastné kyseliny přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Tyto příznivé účinky se dosahují při denním příjmu 2 g ALA a při denním příjmu 10 g LA . 1000 mg konopného oleje BIO, v rostlinné želatinové tobolce, obohaceného o vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Kapsle jsou naplněny ekologicky lisovaným konopným olejem, v rostlinné želatinové skořápce, a jsou obohacené o vitamín E. Tobolky jsou elastické, matné, nemají chuť a poskytují přesné dávkování.

Konopný olej je známý jako „nejvíce vyvážený olej přírody“ a je jediným olejem s ideálním poměrem Omega 6 – Omega 3 3: 1.

Konopná semena jsou lisována za studena, aby byla zachována vysoká nutriční hodnota.

Balení vdo tmavě fialových skleněných lahví (130gr = 84 kapslí), zajišťuje ochranu před světlem, a tím udržuje stabilitu a kvalitu obsahu.

Složení:

Konopný olej 63,9%, modifikovaný bramborový škrob, zvlhčovač: glycerin, bramborový škrob, zvlhčovač: sorbitol, želatinové činidlo: zpracované mořské řasy Euchema, D-alfa tokoferol, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, zpevnění: karnaubský vosk. Jedna tobolka obsahuje 1,565 mg a obsahuje 1000 mg organického certifikovaného oleje z konopných semen a 10 mg vitamínu E-α TE

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

2060000024
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.