5% CBG + 5% CBD Konopný olej / Cena od

CBG, kanabigerol, pozitivně působí na trávicí a vylučovací ústrojí, navíc chrání mozkové buňky před poškozením.
Množství
496,00 Kč
Vč. DPH
Payment visa googlewallet mastercard americanexpress

Co je kanabigerol (CBG)?

Kanabigerol neboli zkráceně CBG patří mezi nepsychoaktivní kanabinoidy a najdeme jej převážně v odrůdách technického konopí. Jedná se doslova o  “základní stavební kámen” konopíneboť mladá rostlina obsahuje velmi vysoký podíl kyseliny kanabigerelové - CBGA, která je základem pro vznik CBG. CBGA se v důsledku enzymatických reakcí může také proměňovat na kyseliny THCA, CBDA a CBCA, které stárnutím, působením tepla a i světla se zjednodušeně řečeno přeměňují na THC,  CBD, CBC. 

Během zkoumání tohoto kanabinoidu CBG byly zjištěny jeho pozitivní účinky na funkci tráviho a vylučovacího systému a podpory chuti k jídlu. CBG má pozitivní účinek také na problémy s močovým měchýřem, mírní následky nastydnutí a je spolehlivou prevencí. V poslední době proběhlo několik studií zaměřující se na bolesti a křeče spojené s menstruačním cyklem a výsledky příjemně překvapili. CBG účinně mírní bolesti a nedochází k tak častým křečím, po delší době užívání dochází ke srovnání cyklu v případě nepravidelnosti. 

Dávkování

Uživatelům bez předchozích zkušeností se doporučuje začít malými dávkami silného koncentrátu. Rychlejším způsobem užití je aplikace CBG extraktu - kapky pod jazyk - vstřebání látky skrze sliznici dutiny ústní (sublingvální užití). V případě potřeby zvyšte počet kapek (doporučuje se po jedné kapce), přičemž dávkování by mělo zůstat konstantní vždy několik dní, aby si organismus zvykl na přísun kanabinoidů. V případě potřeby dávkování upravte. V případě závažných onemocnění konzultujte užívání se svým lékařem nebo s lékařem specializujícím se na léčbu konopím.  Závislost na produktu nehrozí.

Výrobce:

KERES INTERNATIONAL, s.r.o.
 Litice 2107
 321 00 PLZEŇ

Vyrobeno v EU.


 

2060000015C01
11 ks

Nákupní seznam

Forma
Kapky
Obsah CBD
5%
Obsah CBG
5%
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.