x 

košík je prázdný

Black Leaf čistič na drtičky 50ml

Univerzální čistič na všechny materiály - ocel, hliník, dřevo, sklo, plast.
Modifikátor variant cen
Prodejní cena139,00 Kč
Prodejní cena bez DPH114,88 Kč
Sleva
Cena / kg:
1080000138_1
Popis

Black Leaf Grinder Cleaner, 50ml

Je jen málo situací předčí tu, když se drtička zasekává, nedrtí, je špinavá a popřípadě i smrdí. Každý, kdo má drtičku takovou situaci alespoň částečně zná, je také mnoho způsobů jak jí vyčistit - ne všechny jsou ale správně. Určitě jste se setkali s tím, že Vám někdo poradil, možná Vás to i napadlo, že jí prostě můžete vyškrábat. Nůžky, klíče, šroubovák, a podobné předměty se zdají v danou chvíli jako vhodné, nicméně opak je pravdou. Při takovéto metodě se spolu se starou sušinou odloupávají i kusy drtičky, to znamená že po konzumaci se Vám dostanou do plic malinké částečky, a tam zůstanou. Tímto způsobem se Vám v plicích začne tvořit zajímavá sbírka různých kousků Vaší drtičky, a to se plicím moc nelíbí. Přirozeně.
Proto pro Vás máme toto řešení:
Tento čistič na drtičky je ideální pro každý materiál, tedy ocel, hliník, dřevo, sklo, plast. Funguje na bázi Isopropyl alkoholu, to znamená, že drtičku šetrně očistí, a zároveň nehrozí, že by se po sléze změnila chuť drcené sušiny. Lahvička je opatřena "drip tip" uzávěrem, díky kterému se dostanete i na ty nejzazší zákoutí Vaší drtičky.

Návod k použití:

Drtičku rozeberte na jednotlivé díly, doporučujeme si připravit nějakou nádobku na zaschlý materiál, který čištěním odpadne. Poté zubním kartáčkem s označením SOFT jemně oprašujte hroty a strany drtičky. Následně naneste vrstvu přípravku a s kartáčkem postupujte úplně stejně, dokud nebude drtička úplně čistá. Následně jí několikrát propláchněte pod tekoucí vodou a nechte uschnout. Drtička bude vypadat jako že jste si jí právě přinesli z Vašeho oblíbeného obchodu.

Obsah:

Isopropyl Alcohol 100%

Created by LINELABOX